Τρίτη, 16 Σεπτεμβρίου 2014
Αθλητικά > ΕΠΣΚαβαλας : Η κλήρωση όλων των κατηγοριών...  

Η βουλή είπε "ναι" στο νέο μνημόνιο... εσείς;

Ναι
Όχι
Ψηφίστε
Αποτελέσματα
Θέλετε να είστε ενημερωμένοι για τα προϊόντα μας;




Δημοσιεύτηκε: Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2012

ΕΠΣΚαβαλας : Η κλήρωση όλων των κατηγοριών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LEAGUE ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1η αγωνιστική

Κεραμωτή-Βύρων Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Νέστος Χρυσούπολης

Θράκη Γραβούνα-ΑΕ Πιερέων 2004

ΑΕ Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

2η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραμωτή

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Κρηνίδων

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Θράκη Γραβούνα

3η αγωνιστική

Κεραμωτή-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Θράκη Γραβούνα-Βρασίδας Ν. Περάμου

ΑΕ Καβάλας- Βύρων Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων -Δόξα Θεολόγου

ΑΕ Πιερέων 2004 -Νέστος Χρυσούπολης

4η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας -ΑΕ Πιερέων 2004

Βρασίδας Ν. Περάμου -Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Αντιφιλίππων- ΑΕ Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -Κεραμωτή

Δόξα Θεολόγου -Νέστος Χρυσούπολης

5η αγωνιστική

Κεραμωτή-ΑΕ Καβάλας

Βύρων Καβάλας -Δόξα Θεολόγου

Κεραυνός Κρηνίδων- Θράκη Γραβούνα

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Νέστος Χρυσούπολης- Βρασίδας Ν. Περάμου

6η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρων Καβάλας

Μ.Α. Αντιφιλίππων- Δόξα Θεολόγου

Θράκη Γραβούνα- Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραμωτή

7η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραμωτή

Νέστος Χρυσούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Καβάλας

8η αγωνιστική

Κεραμωτή-Νέστος Χρυσούπολης

Θράκη Γραβούνα-Μ.Α. Αντιφιλίππων

ΑΕ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρων Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Πιερέων 2004

9η αγωνιστική

Κεραμωτή-Δόξα Θεολόγου

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Πιερέων 2004

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕ Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Νέστος Χρυσούπολης-Βύρων Καβάλας


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

1η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Μυρμιδόνες

Αίας Παναγίας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Χελιδόνια

Ατρόμητος Χαλκερού-Θεαγένης

2η αγωνιστική

Μυρμιδόνες-Κεραυνός Πέρνης

Αίας Παναγίας-Άρης Πρίνου

Χελιδόνια-Θεαγένης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Χαλκερού

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

3η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Πέρνης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Χαλκερού-Μυρμιδόνες

Θεαγένης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Χελιδόνια-Απόλλων Χρυσοχωρίου

4η αγωνιστική

Μυρμιδόνες-Χελιδόνια

Αίας Παναγίας-Θεαγένης

Κεραυνός Πέρνης-Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Άρης Πρίνου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Απόλλων Χρυσοχωρίου

5η αγωνιστική

Άρης Πρίνου -Ατρόμητος Χαλκερού

Μυρμιδόνες-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Χελιδόνια-Κεραυνός Πέρνης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αίας Παναγίας

6η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Μυρμιδόνες

Κεραυνός Πέρνης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Χαλκερού-Χελιδόνια

Θεαγένης-Άρης Πρίνου

7η αγωνιστική

Μυρμιδόνες-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Πέρνης-Αίας Παναγίας

Χελιδόνια-Άρης Πρίνου

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Θεαγένης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ατρόμητος Χαλκερού

8η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Πέρνης

Ατρόμητος Χαλκερού-Αίας Παναγίας

Θεαγένης-Μυρμιδόνες

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Χελιδόνια

9η αγωνιστική

Άρης Πρίνου -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Αίας Παναγίας-Χελιδόνια

Κεραυνός Πέρνης-Θεαγένης

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μυρμιδόνες


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

1η αγωνιστική

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Αετός Ορφανού

ΑΣ Παγγαίο-Ηρακλής Καβάλας

Ολυμπιακός Καβάλας-Δόξα Λυδίας

Κεραυνός Ελευθερών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Άρης Ζυγού-Ασπίδα Πολυστύλου

2η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Ολυμπιακός Καβάλας

ΑΣ Παγγαίο-Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ασπίδα Πολυστύλου

Δόξα Λυδίας-Άρης Ζυγού

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών

3η αγωνιστική

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ολυμπιακός Καβάλας

Κεραυνός Ελευθερών-ΑΣ Παγγαίο

Άρης Ζυγού-Αετός Ορφανού

Ασπίδα Πολυστύλου-Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Δόξα Λυδίας

4η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΑΣ Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου

Ολυμπιακός Καβάλας-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Ελευθερών-Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου

Ηρακλής Καβάλας-Δόξα Λυδίας

5η αγωνιστική

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Άρης Ζυγού

Αετός Ορφανού-Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Ελευθερών

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ολυμπιακός Καβάλας

Δόξα Λυδίας-ΑΣ Παγγαίο

6η αγωνιστική

ΑΣ Παγγαίο-Αετός Ορφανού

Ολυμπιακός Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Λυδίας

Άρης Ζυγού-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου-Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου

7η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Ελευθερών

Ολυμπιακός Καβάλας-ΑΣ Παγγαίο

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου

Δόξα Λυδίας -Ασπίδα Πολυστύλου

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Ζυγού

8η αγωνιστική

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Δόξα Λυδίας

Κεραυνός Ελευθερών-Ολυμπιακός Καβάλας

Άρης Ζυγού-ΑΣ Παγγαίο

Ασπίδα Πολυστύλου -Αετός Ορφανού

Ηρακλής Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

9η αγωνιστική

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ηρακλής Καβάλας

ΑΣ Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ολυμπιακός Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Ελευθερών

Δόξα Λυδίας-Αετός Ορφανού


B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

1η αγωνιστική

Εθνικός Ν. Καρυάς-Φίλιπποι Καβάλας

ΑΟ Ποταμιάς-Μαίανδρος Γέροντα

Άρης Κεχροκάμπου-Φάρος Μαριών

Κεραυνός Καλλιράχης-Ποσειδών Καβάλας

ΠΑΟΚ –Ποντιακός Ποντολιβάδου

2η αγωνιστική

Φίλιπποι Καβάλας-Άρης Κεχροκάμπου

ΑΟ Ποταμιάς-Εθνικός Ν. Καρυάς

Ποσειδών Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Φάρος Μαριών-ΠΑΟΚ

Μαίανδρος Γέροντα -Κεραυνός Καλλιράχης

3η αγωνιστική

Εθνικός Ν. Καρυάς-Άρης Κεχροκάμπου

Κεραυνός Καλλιράχης-ΑΟ Ποταμιάς

ΠΑΟΚ -Φίλιπποι Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μαίανδρος Γέροντα

Ποσειδών Καβάλας-Φάρος Μαριών

4η αγωνιστική

Φίλιπποι Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

ΑΟ Ποταμιάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Κεχροκάμπου-ΠΑΟΚ

Κεραυνός Καλλιράχης-Εθνικός Ν. Καρυάς

Μαίανδρος Γέροντα-Φάρος Μαριών

5η αγωνιστική

Εθνικός Ν. Καρυάς-ΠΑΟΚ

Φίλιπποι Καβάλας-Μαίανδρος Γέροντα

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραυνός Καλλιράχης

Ποσειδών Καβάλας-Άρης Κεχροκάμπου

Φάρος Μαριών-ΑΟ Ποταμιάς

6η αγωνιστική

ΑΟ Ποταμιάς-Φίλιπποι Καβάλας

Άρης Κεχροκάμπου -Μαίανδρος Γέροντα

Κεραυνός Καλλιράχης-Φάρος Μαριών

ΠΑΟΚ -Ποσειδών Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Εθνικός Ν. Καρυάς

7η αγωνιστική

Φίλιπποι Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Κεχροκάμπου-ΑΟ Ποταμιάς

Ποσειδών Καβάλας -Εθνικός Ν. Καρυάς

Φάρος Μαριών-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Μαίανδρος Γέροντα-ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική

Εθνικός Ν. Καρυάς-Φάρος Μαριών

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Κεχροκάμπου

ΠΑΟΚ -ΑΟ Ποταμιάς

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φίλιπποι Καβάλας

Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας

9η αγωνιστική

Εθνικός Ν. Καρυάς-Μαίανδρος Γέροντα

ΑΟ Ποταμιάς-Ποσειδών Καβάλας

Άρης Κεχροκάμπου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

ΠΑΟΚ -Κεραυνός Καλλιράχης

Φάρος Μαριών-Φίλιπποι Καβάλας


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

1η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Καβάλα 2004

Μ.Α. Φιλίππων-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Ν.Μ.Α. Ορφανίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ένωση Παγ. Δρυάδας-ΑΟ Ελαιοχωρίου

Μ.Α. Μεσορόπης-Μακεδονικός Αμισιανών

2η αγωνιστική

Καβάλα 2004 -Ν.Μ.Α. Ορφανίου

Μ.Α. Φιλίππων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

ΑΟ Ελαιοχωρίου-Μακεδονικός Αμισιανών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Μ.Α. Μεσορόπης

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ένωση Παγ. Δρυάδας

3η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ν.Μ.Α. Ορφανίου

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Μ.Α. Φιλίππων

Μ.Α. Μεσορόπης-Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αμισιανών-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

4η αγωνιστική

Καβάλα 2004 -ΑΟ Ελαιοχωρίου

Μ.Α. Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μ.Α. Μεσορόπης

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

5η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Μ.Α. Μεσορόπης

Καβάλα 2004 -Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Μακεδονικός Αμισιανών-Ένωση Παγ. Δρυάδας

ΑΟ Ελαιοχωρίου-Ν.Μ.Α. Ορφανίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Μ.Α. Φιλίππων

6η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Καβάλα 2004

Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Ένωση Παγ. Δρυάδας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μ.Α. Μεσορόπης-ΑΟ Ελαιοχωρίου

Μακεδονικός Αμισιανών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

7η αγωνιστική

Καβάλα 2004 -Ένωση Παγ. Δρυάδας

Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μ.Α. Φιλίππων

ΑΟ Ελαιοχωρίου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Μ.Α. Μεσορόπης

8η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Ν.Μ.Α. Ορφανίου

Μ.Α. Μεσορόπης-Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Καβάλα 2004

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ελαιοχωρίου

9η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Μ.Α. Φιλίππων-ΑΟ Ελαιοχωρίου

Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μακεδονικός Αμισιανών

Μ.Α. Μεσορόπης-Ένωση Παγ. Δρυάδας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Καβάλα 2004


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Αστέρας Φωλιάς

Φρίξος Ελευθερούπολης-Άρης Πηγών

Παράδεισος-Λύκοι

Αετός Ερατεινού-Ελπίδα Κρυονερίου

2η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Φρίξος Ελευθερούπολης

Ατρόμητος Λεκάνης-Φρίξος Πλατανοτόπου

Λύκοι- Ελπίδα Κρυονερίου

Άρης Πηγών-Αετός Ερατεινού

Αστέρας Φωλιάς-Παράδεισος

3η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Φρίξος Ελευθερούπολης

Παράδεισος-Ατρόμητος Λεκάνης

Αετός Ερατεινού-Πανιώνιος Ξεριά

Ελπίδα Κρυονερίου-Αστέρας Φωλιάς

Λύκοι-Άρης Πηγών

4η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Λύκοι

Ατρόμητος Λεκάνης -Ελπίδα Κρυονερίου

Φρίξος Ελευθερούπολης-Αετός Ερατεινού

Παράδεισος-Φρίξος Πλατανοτόπου

Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πηγών

5η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Αετός Ερατεινού

Πανιώνιος Ξεριά-Αστέρας Φωλιάς

Ελπίδα Κρυονερίου-Παράδεισος

Λύκοι -Φρίξος Ελευθερούπολης

Άρης Πηγών-Ατρόμητος Λεκάνης

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Πανιώνιος Ξεριά

Φρίξος Ελευθερούπολης-Αστέρας Φωλιάς

Παράδεισος-Άρης Πηγών

Αετός Ερατεινού-Λύκοι

Ελπίδα Κρυονερίου-Φρίξος Πλατανοτόπου

7η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Παράδεισος

Φρίξος Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Λεκάνης

Λύκοι -Φρίξος Πλατανοτόπου

Άρης Πηγών-Ελπίδα Κρυονερίου

Αστέρας Φωλιάς-Αετός Ερατεινού

8η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών

Παράδεισος-Φρίξος Ελευθερούπολης

Αετός Ερατεινού-Ατρόμητος Λεκάνης

Ελπίδα Κρυονερίου-Πανιώνιος Ξεριά

Αστέρας Φωλιάς-Λύκοι

9η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Αστέρας Φωλιάς

Ατρόμητος Λεκάνης -Λύκοι

Φρίξος Ελευθερούπολης-Ελπίδα Κρυονερίου

Αετός Ερατεινού-Παράδεισος

Άρης Πηγών-Πανιώνιος Ξεριά

0 σχόλια | 462 προβολές

 
Σχόλια (0)
Δεν βρέθηκαν σχόλια...

πείτε μας την γνώμη σας